Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Poradnik dla kandydata-zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Na stronie naboru do szkół ponadpodstawowych https://nabor.pcss.pl/szczecin/szkolaponadpodstawowa w zakładce “Dokumenty” znajduje się “Poradnik dla kandydata”, w którym zamieszczone są wszelkie informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021- https://nabor.pcss.pl/szczecin/szkolaponadpodstawowa/dokumenty

Jest to katalog zasad rekrutacji.

 

Jak i co należy wypełnić, jak, gdzie i kiedy składać podania do szkół, terminy egzaminów do oddziałów dwujęzycznych i sportowych itp., itd. Przypominam, że są to informacje dotyczące tylko i wyłącznie Szczecina.

 

Jest tam m.in. mnóstwo ważnych terminów dotyczących rekrutacji, które w znakomitej większości przypadają na miesiące wakacyjne. Dlatego najlepiej byłoby wpisać je w kalendarz, ponieważ w okresie wakacji nie będę mogła przypominać ani uczniom ani Państwu o nich.

 

Jeśli po przeczytaniu Poradnika będziecie mieli Państwo (lub uczniowie) jeszcze jakieś pytania w sprawie naboru, zapraszam do kontaktu przez:

  • dziennik elektroniczny
  • pocztę internetową janinamirowskasp51@wp.pl
  • Microsoft Teams
  • dyżuruję dla uczniów w SP51 w sali 9, we wtorki i czwartki 9-13 oraz co drugi piątek 8-12 (najbliższy dyżur 05.06.20), telefon kontaktowy: 91 4523324, wew. 39

 

Życzę trafnych wyborów! Janina Mirowska