Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

POMAGAMY RATOWAĆ WIKTORA

POMAGAMY RATOWAĆ WIKTORA

Szanowani Państwo,

Wiktor ma 12 lat, jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 55 w Szczecinie, który zachorował na bardzo złośliwego guza mózgu! Trwa dramatyczna walka o jego życie. Potrzebna jest kwota ponad 8 milionów złotych na leczenie w USA, która należy zebrać do 17 maja 2021r. Jeśli nie zdążymy – rokowania są najgorsze z możliwych ….

Prosimy z całego serca – pomóżcie nam ratować Wiktorka !!!!!

Prosimy o wszelką możliwą pomoc, zorganizowanie zbiórki, zaangażowanie w akcję

Rodziców, Nauczycieli i Uczniów. Liczy się każda złotówka.

#przyspieszamydlaWiktora  Co możesz zrobić?

  1. Dokonać wpłaty poprzez poniższą stronę https://www.siepomaga.pl/wiktor-lewicki, Udostępniać link do siepomaga.pl, zapraszać do polubienia strony i grupy licytacyjnej
  2. Zrobić tradycyjny przelew na konto fundacji: Fundacja Siepomaga pl.W. Andersa 3 61-894 Poznań Alior Bank 81249010283587100000127332 . Z tytułem wpłaty: „Darowizna Wiktor Lewicki”3. Wysłać sms na numer 72365 o treści:  0127332
  3. Dołączyć do grupy licytacyjnej na Facebooku, na której możesz wystawić coś od siebie – rzecz, usługę lub coś dla siebie znaleźć Licytacje. Walka o życie: Wiktor Lewicki vs Guz Mózgu https://www.facebook.com/groups/304550551106447
  4. Polubić stronę Wiktora na Facebooku na której dzielimy się z Wami podjętymi działaniami i pomysłami, które chcemy wprowadzić w życie Walka o życie: Wiktor Lewicki vs. Guz Mózgu
    https://www.facebook.com/walkaozyciewiktorka
  5. I przede wszystkim powiedzieć o Wiktorku znajomym. Promować akcję na Facebooku z hasztagiem #przyspieszamydlaWiktora i #klasowedlaWiktora

Tylko z ogromną ilością osób o dobrych sercach możemy uratować jego życie…