Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

PÓŁKOLONIE TURNUS II “KREATYWNE DZIECIAKI”

PÓŁKOLONIE TURNUS II “KREATYWNE DZIECIAKI”

W czasie 2 turnusu półkolonii próbowaliśmy zainspirować dzieci do szeroko rozumianego tworzenia. Uczniowie brali udział w warsztatach lalkarskich w teatrze Pleciuga, szyli maskotki oraz wykonywali piękne sowy w pracowni Robótkowo. Każdego dnia uczestniczyli w zajęciach programowania i w kursie udzielania pierwszej pomocy. W czwartek obejrzeli przedstawienie teatralne „Kim jestem” (zabawną i wzruszającą opowieść o szukaniu swojego miejsca i akceptacji inności) oraz uczestniczyli w akcji edukacyjnej „Klikam z głową”. Mamy nadzieję, że bardzo bogaty program półkolonii pozostanie w pamięci i we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Małgorzata Jakubowska