Podziękowania dla “Zajączków” i “Sówek” od Domów Pomocy Społecznej w Szczecinie

Domy Pomocy Społecznej w Szczecinie serdecznie dziękują dzieciom z grup “Zajączki” i “Sówki” z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 51 w Szczecinie za zaangażowanie  w akcję “Laurka dla Seniora” z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Akcja polegała na przygotowaniu 500 szt. laurek oraz nagrania występu z wierszami, piosenkami i specjalnymi życzeniami dla seniorów z Domów Pomocy Społecznej w Szczecinie.

Życzenia i laurki trafiły do seniorów z:
  • Dom Pomocy Społecznej dla osób w podeszłym wieku  i osób przewlekle somatycznie chorych przy Krucza 17 w Szczecinie
  • Dom Pomocy Społecznej dla osób przewlekle psychicznie chorych przy ul. Broniewskiego 4/6  w Szczecinie
  • Dom Pomocy Społecznej dla osób przewlekle psychicznie chorych przy ul. Lubomirskiego 7  w Szczecinie
  • Dom Pomocy Społecznej dla osób przewlekle somatycznie chorych przy ul. Wyzwolenia 52 w Szczecinie
Poza podziękowaniami, miłymi słowami, upominkami otrzymaliśmy najcenniejsze a mianowicie zdjęcia, na których wydać uśmiech babć i dziadków w tym ważnym dla nich dniu.

Dzieci z grup: “Zajączki” i “Sówki”
oraz wychowawczynie:
Izabela Kaczmarczyk