Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Ogólnopolski konkurs plastyczny “Wróbelek Elemelek”

Ogólnopolski konkurs plastyczny “Wróbelek Elemelek”
Zapraszam dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w Ogólnopolskim konkursie plastycznym “Wróbelek Elemelek”.

 

W poniższym pliku znajduje się regulamin, zgody oraz opowiadanie.

Ogólnopolski konkurs plastyczny WRÓBELEK ELEMELEK

 

 

Dla dzieci z  Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 51 w Szczecinie, zostanie przeprowadzony wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pod tym samym tytułem w celu wyłonienia zwycięzców w kategorii 3-4latki oraz 5-6latki, którzy wezmą udział w konkursie ogólnopolskim. Termin składania prac w formie papierowej – 12.03.2021, a rozstrzygnięcie odbędzie się 15.03.2021.

Izabela Kaczmarczyk