Kwesta na Cmentarzu Centralnym

Dnia 1 listopada na Cmentarzu Centralnym wolontariusze oddziałów gimnazjalnych naszej szkoły kwestowali na rzecz podopiecznych hospicjum dziecięcego. Zbiórka organizowana była przez Fundację Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Centrum Opieki Paliatywnej.

ZHDD to fundacja mająca na celu zaspokajanie potrzeb chorych w sferach: fizycznej, emocjonalnej, społecznej i duchowej. Chorzy mogą liczyć na wsparcie lekarzy i pielęgniarek w swoich własnych domach. Fundacja stara się poprawić jakość życia swoich podopiecznych. Uczniowie oddziałów gimnazjalnych już drugi rok wspierają działalność Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych kwestując na Cmentarzu Centralnym w Dzień Wszystkich Świętych.

Bardzo dziękujemy kwestującym uczennicom klas drugich oddziałów gimnazjalnych za zaangażowanie, promienny uśmiech oraz poświęcenie swojego wolnego czasu na czynienie dobra. Po dokładnym przeliczeniu pieniędzy okazało się, że tego dnia przez wszystkich kwestujących na rzecz hospicjum zostało zebrane 12229,03 zł.

Do zobaczenia na kwietniowej kweście POLA NADZIEI!

Janina Mirowska

Możliwość komentowania jest wyłączona.