“Decydujesz, pomagamy”

20 października Julka, Marika i Ola w godzinach od 15.30 do 17.30 pracowały charytatywnie w sklepie Tesco przy ulicy Jodłowej 25. Dziewczęta wraz z opiekunem szkolnego wolontariatu zachęcały klientów sklepu do wzięcia udziału w głosowaniu na jedną z trzech inicjatyw społecznych, a w szczególności na projekt Stowarzyszenia Polites, z którym współpracuje nasz Szkolny Klub Wolontariusza. Dzięki realizacji projektu Polites wspierać będzie edukację dzieci i młodzieży poprzez udzielanie bezpłatnej pomocy w lekcjach, pomagając osiągnąć lepsze wyniki w nauce i lepszy start.

Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” zorganizowały już drugą edycję Programu „Decydujesz, pomagamy”. Program ma wspierać aktywność społeczności lokalnych. Głosowanie na najlepsze lokalne projekty odbywa się we wszystkich sklepach Tesco w Polsce w dniach 03.10–31.10.2017 r. Klienci Tesco za każde dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant w danym regionie

W Tesco przy ul. Jodłowej 21 można głosować na trzy projekty:

• „GENERATOR RADOŚCI – Jestem szczęśliwy, bo się śmieję” Szczecińskiego Klubu Śmiechu;
  • „KULINARNE SZCZYTY” Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej;
  • „JEDEN NA JEDEN” Stowarzyszenia Polites.

Trzeci projekt jest najbliższy naszemu sercu i zachęcaliśmy do głosowania właśnie na niego.

Głosowanie trwa jeszcze do 31 października. Podaruj dzieciom szansę na lepszy start! Zrób zakupy w Tesco i zamień paragon na żeton. Wrzuć żeton do urny z projektem Stowarzyszenia Polites „Jeden na jeden”.

Janina Mirowska

Możliwość komentowania jest wyłączona.