“Baśniowa Sprzedaż Zapałek”

Wolontariuszki z oddziałów gimnazjalnych – Ola, Julia, Paulina i Bogusia oraz z klas siódmych – Ula, Kasia, Oliwia, Martyna i Ania – wzięły udział w „Baśniowej Sprzedaży Zapałek” w sklepie B1. Akcja miała miejsce 7 i 8 października tego roku. Została zorganizowana przez Fundację „Dziewczynka z zapałkami”.

Wolontariuszki pakowały klientom zakupy, oferowały baśniowe, pachnące zapałki, kartki i inne drobne gadżety fundacji. Dziewczęta przekonały się o hojności klientów sklepu. Pieniądze zarobione podczas akcji przeznaczone są na pomoc dzieciom z rodzin o niskim statusie materialnym. Koordynator akcji z ramienia fundacji pani Małgorzata Panasiuk serdecznie podziękowała dzielnym wolontariuszkom w mailu przesłanym do opiekuna SKW.

Janina Mirowska

Możliwość komentowania jest wyłączona.