Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Od 1 lutego najmłodsze dzieci uczą się stacjonarnie, uczniowie pozostałych klas mają nadal naukę zdalną -SP51

Od 1 lutego najmłodsze dzieci uczą się stacjonarnie, uczniowie pozostałych klas mają nadal naukę zdalną -SP51

Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki od poniedziałku, 1 lutego br. obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Uczniowie klas I–III kontynuują naukę stacjonarną z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. W klasach IV–VIII do 14 lutego br. wszystkie zajęcia nadal będą odbywać się zdalnie

Ze względu na to, iż basen w SP10 pozostaje zamknięty zajęcia dodatkowego kształcenia sportowego z pływania nadal odbywać się będą w formie zdalnej.