Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

LIBRUS-NOWY DZIENNIK ELEKTRONICZNY

LIBRUS-NOWY DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Szanowni Państwo,

decyzją Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Szczecinie, szczecińskie szkoły zmieniają operatora odpowiedzialnego za dziennik elektroniczny. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, dokonana zostanie zmiana dziennika elektronicznego na Librus Synergia. W związku z pracami nad uruchomieniem nowego dziennika – do 14 września 2020 r. będzie możliwość korzystania z komunikatora dotychczasowego dziennika elektronicznego przy wykorzystaniu
wcześniejszych danych do logowania. Dane dostępowe do nowego dziennika elektronicznego Librus Synergia (login i hasło) będą systematycznie (do 15.09.2020r.) udostępniane Państwu i uczniom przez wychowawców klas. Na bieżąco na stronie internetowej szkoły będą publikowane wszelkie informacje i aktualności dotyczące funkcjonowania nowego dziennika elektronicznego.

instrukcja-logowania-do-systemu-librus-synergia-1

 

https://pe.szczecin.pl/chapter_201233.asp

https://pe.szczecin.pl/chapter_201489.asp