Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

MÓJ ULUBIONY BOHATER BAJEK DISNEY’A

MÓJ ULUBIONY BOHATER BAJEK DISNEY’A

15 listopada 2019 roku zakończyła się kolejna edycja szkolnego konkursu językowo – plastycznego   dla klas drugich i  trzecich „Mój ulubiony bohater bajek Disney’a”. Konkurs polegał na przedstawieniu ulubionej postaci z bajek Walta Disney’a w formie pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką. Praca miała również zawierać krótki opis wybranego bohatera w języku angielskim.
Dzieci doskonale poradziły sobie z tematem, wykazały się znajomością bajek Disney’a, wspaniałą inwencją twórczą, zdolnościami plastycznymi i umiejętnościami językowymi stosownie do etapu nauki języka angielskiego.
Spośród uczestników wyłoniono trzech laureatów w kategorii klas 2 i trzech laureatów w kategorii klas 3. 

Danuta Rosiwal  – Bylczyńska