Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

MISTRZOSTWA OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU

MISTRZOSTWA OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU

Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego to pierwsze zawody pływackie, które odbyły się w tym roku kalendarzowym. Mimo wielu ograniczeń treningowych związanych z obostrzeniami sanitarnymi, w dniu 23.02.2021r. młodzi zawodnicy z klas 3-6 zaprezentowali swoją formę.  Na basenie Floating Arena pojawili się najlepsi zawodnicy ze wszystkich klubów regionu.  Spośród uczniów naszej szkoły Mistrzami Okręgu Zachodniopomorskiego zostali: Nika Adamski na dystansie 100 metrów stylem klasycznym oraz Adam Stachowiak na dystansie 100 metrów stylem dowolnym. Oboje są uczniami klasy 4a i trenują pod okiem Danuty Koczorowskiej i Jakuba Chuty. Medal brązowy wywalczył uczeń klasy 3a Joachim Piętka (trenerzy Justyna Żyłka-Owczarek, Krzysztof Gawłowicz).

Gratulacje dla zawodników i trenerów!

Danuta Koczorowska