Mikołajki

Jak co roku wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na Świętego Mikołaja. Przedszkolaki z grupy 0 „C” nie traciły czasu i rozpoczęły przygotowania na przyjęcie brodatego gościa już na parę dni przed Mikołajkami. Najpierw napisały lity do Gwiazdora, w których przedstawiły swoje najskrytsze marzenia dotyczące prezentów, a później przygotowały pracę, aby Mikołaj mógł podziwiać talenty plastyczne zerówkowiczów. Wysiłki naszych milusińskich zostały nagrodzone, ponieważ dzieci mogły porozmawiać z Mikołajem oraz zaśpiewać mu specjalnie przygotowaną na tę okazję piosenkę. W tym roku z powodu pandemii Gwiazdor połączył się z przedszkolakami zdalnie. Nie zapomniał też o prezentach, które stanowiły nie lada niespodziankę po powrocie do sali.

Jola Lech

0C