Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Mam talent w SP51

Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis-à-vis
Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty

Marek Grechuta

Wiosna, ach to ty

21 marca 2019  uczniowie naszej szkoły   nie  topili  Marzanny, nie byli też  na  wagarach,  wybrali  wspólne  świętowanie przyjścia   wiosny  w ramach szkolnej imprezy  „Mam Talent”. Na scenie  podziwialiśmy   popisy: wokalne, taneczne,  teatralne, sportowe,  a także   malarskie, ponieważ  Wiktoria  Gładka z klasy 5b  w trakcie   trwania  koncertów  tworzyła  awista   przepiękne obrazy. Mogliśmy  również  zachwycać się  wcześniejszymi   pracami  młodej malarki  dzięki wystawie  przygotowanej  specjalnie  na tę okazję.  Nie byłoby  tej imprezy  bez  wspólnych tańców. Taneczne  popisy  były  możliwe  dzięki   choreografii  stworzonej  przez  uczennice   8b  i 8f. Nie  zawiedli nas  również sportowcy, którzy  pod okiem  trenera  Marcina wytańczyli   „Piłkarską cieszynkę”. Było  radośnie, energetycznie  i  wiosennie …

Agnieszka  Ziółkowska

dig

dav

sdr

sdr

dav

dav

dav

dig

dig