Konkurs plastyczny “Wspomnienia z wakacji”

Zapraszam dzieci uczęszczające do naszego Oddziału przedszkolnego w wieku 3-6 lat do udziału w konkursie.

KONKURS PLASTYCZNY

„WSPOMNIENIA Z WAKACJI”

Cele konkursu:

• rozwijanie zainteresowań plastycznych,
  • wyrażanie własnej wrażliwości estetycznej,
  • wzmacnianie wiary we własne możliwości,

Regulamin konkursu:

• Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat)
  • Tematyka: „Wspomnienia z wakacji”,
  • Technika plastyczna dowolna, płaska (malowanie, wyklejanie, wydzieranie, rysunek itp.),
  • Format prac: A4,
  • Prace indywidualne, wykonane samodzielnie przez dzieci (pod kierunkiem nauczyciela/rodzica/opiekuna prawnego),
  • Każda praca powinna być opisana na odwrocie w następujący sposób: imię i nazwisko autora oraz wiek, imię i nazwisko nauczyciela, adres i telefon placówki, tytuł pracy.  Wraz z pracą należy dostarczyć wypełnioną i podpisaną przez rodziców/ prawnych opiekunów zgodę na uczestnictwo w konkursie( załącznik nr 1).
  • Kryteria oceny: zgodność z tematem, pomysłowość, walory artystyczne, samodzielność,
  • Pracę dostarczamy do wychowawcy grupy lub do organizatora do dnia 1 października 2020r.
  • Rozstrzygnięcie konkursu w przedszkolu odbędzie się 2 października 2020r.
  • Prace, które zajmą I, II i III miejsce zostaną wysłane na Ogólnopolski Konkurs  pod tym samym tytułem do 9 października 2020r. , którego  rozstrzygnięcie odbędzie się 14 października 2020r.

Organizator: Izabela Kaczmarczyk

Gr. Zajączki