Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Konkurs ,,Jesienny kapelusz”

Konkurs ,,Jesienny kapelusz”

Z początkiem listopada w naszej grupie został ogłoszony konkurs plastyczno- techniczny na jesienny kapelusz. Celem konkursu było rozbudzenie wrażliwości na piękno przyrody i barw jesiennych, rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz inwencji twórczej, a także wzmocnienie więzi rodzinnych poprzez wspólne tworzenie i konstruowanie.

Uczestnicy konkursu wykonali kapelusze wykorzystując różnorodne dary jesieni. Wszystkie wykonane kapelusze były piękne i kolorowe. Dnia 30 listopada odbyło się wręczenie nagród, w którym I miejsce zdobyła praca Nadii,a 2 drugie miejsca otrzymały kapelusze Kornelii oraz Gabrysi. 

Serdecznie gratulujemy wspaniałych pomysłów i dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w życie przedszkola.

Dominika Kucal