Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

KONKURS “DAR SZCZECINA”

KONKURS “DAR SZCZECINA”

W poniedziałek (18.11) nasze szkolne koło edukacji wodnej i żeglarskiej było organizatorem międzyszkolnego konkursu „Dar Szczecina”. Uczestnicy konkursu mieli okazję poznać obecnego kapitana „Daru Szczecina” pana Wojciecha Malajkę , obejrzeli również film pokazujące 50 letnią historię jachtu. Następnie odpowiadali na pytania konkursowe.
W punktacji indywidualnej zwyciężyły: Roksana Duda z SP 45 i Bianka Kopć z SP 51.
W punktacji szkół najwięcej punktów zgromadził zespól II z SP 51, który jako nagrodę główną otrzymała jednodniowy rejs „Darem Szczecina” , II miejsce zajęła SP 45, III miejsce zespół I z SP 51 , miejsce IV SP 44, V miejsce SP 56.

Małgorzata Wicher-Ostrowska