Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY – KORONAWIRUS #3

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

zamknięcie szkoły nie spowoduje przerwania jej działalności dydaktycznej. Podjęliśmy decyzję o prowadzeniu nauki uczniów w oparciu o materiały przesyłane przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów drogą elektroniczną, tj. przez i-Dziennik.

Od poniedziałku będą umieszczane w wiadomościach zadania do wykonania z poszczególnych przedmiotów. W związku z tym prosimy o regularne przeglądanie komunikatora i przekazywanie informacji dzieciom. Sposób przekazywania informacji zwrotnej z wykonanych zadań ustalą indywidualnie poszczególni nauczyciele, o czym poinformują Was w wiadomościach. Działania dotyczące uczniów klas ósmych będą dotyczyły przygotowania ich do egzaminu ósmoklasisty.

Bardzo prosimy o poważne potraktowanie naszej prośby w celu uniknięcia zaległości edukacyjnych Państwa dzieci.

W przypadkach braku dostępu do i-Dziennika, prosimy o przekazywanie sobie drogą elektroniczną informacji przesyłanych przez szkołę.

W nagłych i ważnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Dyrekcja SP 51