Klasa Gimnastyki Artystycznej

NABÓR DO 1 KLASY SPORTOWEJ  GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ DZIEWCZĄT

Dnia 08.03.2021 r. o godzinie 16.00  w naszej szkole odbędą się testy sprawnościowe dla dziewcząt do klasy pierwszej gimnastyki artystycznej (rocznik 2014). O przyjęcie mogą się starać

W naszej szkole odbędą się testy sprawnościowe dla dziewcząt do klasy gimnastyki artystycznej:

Klasa I (rocznik 2014) – poniedziałek, 08.03.2021 r. o godzinie 16.00

O przyjęcie mogą się starać uczniowie, niezależnie od miejsca zamieszkania (brak rejonizacji).

Informacje dla rodziców:

1. Rodzice przyprowadzają dziecko do szkoły – w drzwiach przy głównym wejściu do szkoły dziecko zostanie odebrane przez nauczyciela i zostanie zaprowadzone na obiekty sportowe.
  2. Po zakończonych testach naborowych dziecko zostanie odprowadzone przez nauczyciela do drzwi przy głównym wejściu do szkoły.
  3. Rodzice oczekują na dziecko przed wejściem  do szkoły.
  4. Dzieci powinny posiadać: strój sportowy, obuwie sportowe na halę, wodę do picia.
  5. Każdy uczestnik ma obowiązek posiadania własnej maseczki zdejmowanej na czas testu.

Poniżej do pobrania wymagana dokumentacja:

a. kl. 1. gimnastyka artystyczna REGULAMIN

a. kl. 1. gimnastyka artystyczna ZAŁĄCZNIKI