Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Klasa 2a i spotkanie z Mistrzami Sportu

22.01 klasa 2a, wraz z opiekunami, panią Danutą Koczorowską oraz panią Agatą Nawrocką, wzięła udział w fantastycznych warsztatach skoku o tyczce organizowanych przez Fundację Monika Pyrek Camp. Nasi młodzi sportowcy, pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej (trenerów Mistrzów i Mistrzyń skoku o tyczce) oraz samych „Mistrzów Sportu“, wykonywali podstawowe elementy treningu tyczkarskiego. Celem projektu było zachęcenie uczestników do aktywności fizycznej, promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, w tym w szczególności promocja oraz przybliżenie dyscypliny sportowej skoku o tyczce.

Uśmiechy naszym drugoklasistom nie schodziły z twarzy.

Więcej informacji na temat fundacji na stronie internetowej

Agata Nawrocka

Danuta Koczorowska