Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

JASEŁKA NAUCZYCIELE DZIECIOM

JASEŁKA NAUCZYCIELE DZIECIOM

Corocznym zwyczajem w naszej szkole są jasełka wystawiane przez nauczycieli. Tak było i tym razem. 19. i 20. grudnia kilkunastu członków rady pedagogicznej wystąpiło na szkolnej scenie, by wprowadzić młodzież oraz grono w świąteczny nastrój. Poświęcony czas, chęci, jak też gra aktorska zostały docenione prze widownię. Swoją obecność zaznaczyły również szczecińskie media, które przygotowały materiały filmowe i prasowe na temat niecodziennej pracy naszych pedagogów.  Na scenie było momentami poważnie, czasem bardzo groźnie, pojawiał się również humor i radość. Nasi pedagodzy pokazali w jasełkach, że tak jak w życiu-  zawsze warto być porządnym człowiekiem.

Materiały prasowe i telewizyjne o naszych jasełkach:

https://szczecin.tvp.pl/45877869/nauczyciele-i-ich-tworcze-oraz-aktorskie-umiejetnosci-w-jaselkach

https://gs24.pl/nauczyciele-w-sp-51-przygotowali-jaselka-dla-uczniow-zdjecia-wideo/ar/c1-14670857

Monika Cis Szałańska