Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW – KLASY 4-8 (08-10.06.2020 r.)

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW – KLASY 4-8 (08-10.06.2020 r.)

Od 25 maja br. umożliwiamy uczniom klas VIII uczestnictwo na terenie szkoły w konsultacjach indywidualnych lub w małych grupach.

Od 1 czerwca br. uczniowie pozostałych klas będą mieli możliwość korzystania z konsultacji na terenie szkoły.

Procedury i oświadczenie_konsultacje 4-8

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW

8-10.06.2020r.

 

lp. godzina sala nauczyciel
poniedziałek – język polski
1. 8.00 – 8.45 212 p. A. Ziółkowska
2. 9.00 – 9.45 212 p. A. Ziółkowska
3. 10.00 – 10.45 212 p. A. Ziółkowska
4. 11.00 – 11.45 212 p. E. Polak
5. 12.00 – 12.45 212 p. E. Polak
6. 13.00 – 13.45 212 p. E. Polak
poniedziałek – fizyka
1. 8.00 – 8.45 218 p. G. Szyndel
2. 9.00 – 9.45 218 p. G. Szyndel
3. 10.00 – 10.45 218 p. G. Szyndel
4. 11.00 – 11.45 218 p. G. Szyndel
poniedziałek – matematyka
1. 9.00 – 9.45 224 p. I. Żmijewska
2. 10.00 – 10.45 224 p. I. Żmijewska
3. 11.00 – 11.45 224 p. I. Żmijewska
4. 12.00 – 12.45 224 p. I. Żmijewska
poniedziałek – język angielski
1. 8.00 – 8.45 202 p. D. Domagalska-Biela
2. 9.00 – 9.45 202 p. D. Domagalska-Biela
3. 10.00 – 10.45 202 p. D. Domagalska-Biela
4. 11.00 – 11.45 202 p. E. Bilska
5. 12.00 – 12.45 202 p. E. Bilska
6. 13.00 – 13.45 202 p. E. Bilska
wtorek – język polski
1. 8.00 – 8.45 212 p. I. Wiercioch
2. 9.00 – 9.45 212 p. I. Wiercioch
3. 10.00 – 10.45 212 p. I. Wiercioch
4. 12.00 – 12.45 212 p. I. Gajdzińska
5. 13.00 – 13.45 212 p. I. Gajdzińska
wtorek – matematyka
1. 9.00 – 9.45 226 p. M. Dżugaj
2. 10.00 – 10.45 226 p. M. Dżugaj
3. 11.00 – 11.45 226 p. M. Dżugaj
4. 12.00 – 12.45 226 p. M. Dżugaj
wtorek – chemia
1. 9.00 – 9.45 218 p. A. Kozioł
2. 10.00 – 10.45 218 p. A. Kozioł
3. 11.00 – 11.45 218 p. A. Kozioł
4. 12.00 – 12.45 218 p. A. Kozioł
wtorek – język niemiecki
1. 8.00 – 8.45 202 p. A. Siwińska
2. 9.00 – 9.45 202 p. A. Siwińska
3. 10.00 – 10.45 202 p. A. Siwińska
środa – język polski
1. 8.00 – 8.45 212 p. D. Łatko
2. 9.00 – 9.45 212 p. D. Łatko
3. 10.00 – 10.45 212 p. D. Łatko
4. 11.00 – 11.45 212 p. A. Kozłowska
5. 12.00 – 12.45 212 p. A. Kozłowska
6. 13.00 – 13.45 212 p. A. Kozłowska
środa – matematyka
1. 8.00 – 8.45 220 p. I. Kitlas
2. 9.00 – 9.45 220 p. I. Kitlas
3. 10.00 – 10.45 220 p. I. Kitlas
4. 11.00 – 11.45 220 p. I. Kitlas
5. 12.00 – 12.45 220 p. T. Ławrynowicz
6. 13.00 – 13.45 220 p. T. Ławrynowicz
środa – historia, wos
1. 8.00 – 8.45 228 p. M. Lunitz
2. 9.00 – 9.45 228 p. M. Lunitz
3. 10.00 – 10.45 228 p. M. Lunitz
10.00 – 10.45 226 p. M.Arcisz
4. 11.00 – 11.45 226 p. M.Arcisz
11.00 – 11.45 228 p. M. Ikert
5.

 

 

12.00 – 12.45 226 p. M.Arcisz
12.00 – 12.45 228 p. M. Ikert
6. 13.00 – 13.45 228 p. M. Ikert
środa –  język niemiecki
1. 8.00 – 8.45 202 p. Z. Bielecka
2. 9.00 – 9.45 202 p. Z. Bielecka
3. 10.00 – 10.45 202 p. Z. Bielecka
4. 11.00 – 11.45 202 p. J. Mazurek
5. 12.00 – 12.45 202 p. J. Mazurek
6. 13.00 – 13.45 202 p. J. Mazurek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW

 

lp. dzień tygodnia godzina klasy sala
1. wtorek 13.00 – 13.45 1 – 3 19
2. wtorek 14.00 – 14.45 4 – 8 114

 

DYŻURY PEDAGOGÓW

lp. dzień tygodnia godziny pedagog gabinet
1. poniedziałek 8.00 – 12.00 p. G. Chmielewska 131
2. wtorek 9.00 – 13.00 p. J. Mirowska 9
3. środa 8.00 – 12.00 p. G. Chmielewska 131