Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW – KLASY 4-8

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW – KLASY 4-8

Od 25 maja br. umożliwiamy uczniom klas VIII uczestnictwo na terenie szkoły w konsultacjach indywidualnych lub w małych grupach.

Od 1 czerwca br. uczniowie pozostałych klas będą mieli możliwość korzystania z konsultacji na terenie szkoły.

Procedury i oświadczenie_konsultacje 4-8

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW

Lp. godzina sala nauczyciel
poniedziałek – język polski
1. 8.00 – 8.45 142 p. A. Ziółkowska
2. 9.00 – 9.45 142 p. A. Ziółkowska
3. 10.00 – 10.45 142 p. A. Ziółkowska
4. 11.00 – 11.45 142 p. E. Polak
5. 12.00 – 12.45 142 p. E. Polak
6. 13.00 – 13.45 142 p. E. Polak
poniedziałek – fizyka
1. 8.00 – 8.45 218 p. G. Szyndel
2. 9.00 – 9.45 218 p. G. Szyndel
3. 10.00 – 10.45 218 p. G. Szyndel
4. 11.00 – 11.45 218 p. G. Szyndel
poniedziałek – matematyka
1. 9.00 – 9.45 224 p. I. Żmijewska
2. 10.00 – 10.45 224 p. I. Żmijewska
3. 11.00 – 11.45 224 p. I. Żmijewska
4. 12.00 – 12.45 224 p. I. Żmijewska
poniedziałek – język angielski
1. 8.00 – 8.45 118 p. D. Domagalska-Biela
2. 9.00 – 9.45 118 p. D. Domagalska-Biela
3. 10.00 – 10.45 118 p. D. Domagalska-Biela
4. 11.00 – 11.45 118 p. E. Bilska
5. 12.00 – 12.45 118 p. E. Bilska
6. 13.00 – 13.45 118 p. E. Bilska
wtorek – język polski
1. 8.00 – 8.45 143 p. I. Wiercioch
2. 9.00 – 9.45 143 p. I. Wiercioch
3. 10.00 – 10.45 143 p. I. Wiercioch
4. 11.00 – 11.45 143 p. I. Gajdzińska
5. 12.00 – 12.45 143 p. I. Gajdzińska
6. 13.00 – 13.45 143 p. I. Gajdzińska
wtorek – matematyka
1. 9.00 – 9.45 118 p. M. Dżugaj
2. 10.00 – 10.45 118 p. M. Dżugaj
3. 11.00 – 11.45 118 p. M. Dżugaj
4. 12.00 – 12.45 118 p. M. Dżugaj
wtorek – chemia
1. 9.00 – 9.45 104 p. A. Kozioł
2. 10.00 – 10.45 104 p. A. Kozioł
3. 11.00 – 11.45 104 p. A. Kozioł
4. 12.00 – 12.45 104 p. A. Kozioł
wtorek – język niemiecki
1. 8.00 – 8.45 122 p. A. Siwińska
2. 9.00 – 9.45 122 p. A. Siwińska
3. 10.00 – 10.45 122 p. A. Siwińska
4. 11.00 – 11.45 122 p. K. Krakowczyk
5. 12.00 – 12.45 122 p. K. Krakowczyk
6. 13.00 – 13.45 122 p. K. Krakowczyk
środa – język polski
1. 8.00 – 8.45 144 p. D. Łatko
2. 9.00 – 9.45 144 p. D. Łatko
3. 10.00 – 10.45 144 p. D. Łatko
4. 11.00 – 11.45 144 p. A. Kozłowska
5. 12.00 – 12.45 144 p. A. Kozłowska
6. 13.00 – 13.45 144 p. A. Kozłowska
środa – matematyka
       
       
       
       
1. 12.00 – 12.45 220 p. T. Ławrynowicz
2. 13.00 – 13.45 220 p. T. Ławrynowicz
 

 

 

     
       
       
       
środa – historia, wos
1. 8.00 – 8.45 124 p. M. Lunitz
2. 9.00 – 9.45 124 p. M. Lunitz
3. 10.00 – 10.45 124 p. M. Lunitz
10.00 – 10.45 126 p. M. Arcisz
4. 11.00 – 11.45 126 p. M. Arcisz
11.00 – 11.45 124 p. M. Ikert
5. 12.00 – 12.45 126 p. M. Arcisz
12.00 – 12.45 124 p. M. Ikert
6. 13.00 – 13.45 124 p. M. Ikert
środa –  język niemiecki
1. 8.00 – 8.45 108 p. Z. Bielecka
2. 9.00 – 9.45 108 p. Z. Bielecka
3. 10.00 – 10.45 108 p. Z. Bielecka
4. 11.00 – 11.45 108 p. J. Mazurek
5. 12.00 – 12.45 108 p. J. Mazurek
6. 13.00 – 13.45 108 p. J. Mazurek
czwartek – język polski
1. 8.00 – 8.45 110 p. I. Gajdzińska
2. 9.00 – 9.45 110 p. I. Gajdzińska
3. 10.00 – 10.45 110 p. M. Cis-Szałańska
4. 11.00 – 11.45 110 p. M. Cis-Szałańska
5. 12.00 – 12.45 110 p. M. Cis-Szałańska
czwartek – matematyka
1. 9.00 – 9.45 222 p. M. Chmielewska
2. 10.00 – 10.45 222 p. M. Chmielewska
3. 11.00 – 11.45 222 p. M. Chmielewska
4. 12.00 – 12.45 222 p. M. Chmielewska
       
       
       
       
       
       
czwartek – język angielski
1. 8.00 – 8.45 118 p. U. Łoś-Woyke
2. 9.00 – 9.45 118 p. U. Łoś-Woyke
3. 10.00 – 10.45 118 p. U. Łoś-Woyke
4. 11.00 – 11.45 118 p. M. Klimczak-Piotrowska
5. 12.00 – 12.45 118 p. M. Klimczak-Piotrowska
6. 13.00 – 13.45 118 p. M. Klimczak-Piotrowska
czwartek – biologia
1. 8.00 – 8.45 212 p. L. Prusinowska
2. 9.00 – 9.45 212 p. L. Prusinowska
3. 10.00 – 10.45 212 p. L. Prusinowska
10.00 – 10.45 209 p. A. Pilecka
4. 11.00 – 11.45 209 p. A. Pilecka
5. 12.00 – 12.45 209 p. A. Pilecka
piątek – język polski
1. 8.00 – 8.45 143 p. E. Polak
2. 9.00 – 9.45 143 p. E. Polak
3. 10.00 – 10.45 143 p. I. Wiercioch
4. 11.00 – 11.45 143 p. I. Wiercioch
5. 12.00 – 12.45 142 p. A. Ziółkowska
6. 13.00 – 13.45 142 p. A. Ziółkowska
piątek – matematyka
1. 9.00 – 9.45 208 p. K. Masełko
2. 10.00 – 10.45 208 p. K. Masełko
3. 11.00 – 11.45 208 p. K. Masełko
4. 12.00 – 12.45 208 p. K. Masełko
       
       
       
       
       
 

 

     
       
       
piątek – geografia
1. 8.00 – 8.45 212 p. I. Dawidziak
2. 9.00 – 9.45 212 p. I. Dawidziak
3. 10.00 – 10.45 212 p. I. Dawidziak
4. 11.00 – 11.45 212 p. I. Dawidziak
piątek – język angielski
1. 8.00 – 8.45 202 p. E. Dudzińska
2. 9.00 – 9.45 202 p. E. Dudzińska
3. 10.00 – 10.45 202 p. E. Dudzińska
4. 11.00 – 11.45 202 p. D. Rosiwal-Bylczyńska
5. 12.00 – 12.45 202 p. D. Rosiwal-Bylczyńska
6. 13.00 – 13.45 202 p. D. Rosiwal-Bylczyńska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW

 

lp. dzień tygodnia godzina klasy sala
1. wtorek 13.00 – 13.45 1 – 3 19
2. wtorek 14.00 – 14.45 4 – 8 114

 

DYŻURY PEDAGOGÓW

lp. dzień tygodnia godziny pedagog gabinet
1. poniedziałek 8.00 – 12.00 p. G. Chmielewska 131
2. wtorek 9.00 – 13.00 p. J. Mirowska 9
3. środa 8.00 – 12.00 p. G. Chmielewska 131
4. czwartek 9.00 – 13.00 p. J. Mirowska 9
5. piątek 8.00 – 12.00 p. G. Chmielewska/

p. J. Mirowska

zamiennie co dwa tygodnie

131/ 9