Miło jest pomagać!

“Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami,

by nie zareagować na potrzeby innych

ze współczuciem i życzliwością.”

– Thomas Jefferson

Witajcie, oto my: grupa 0A – dzieci 5 i 6-letnie (na zdjęciu mamy niebieskie koszulki) oraz dwie grupy 3 i 4-latków – „Pszczółki” (żółte koszulki) i „Biedronki” (koszulki w kolorze czerwonym). Jesteśmy oddziałami przedszkolnymi ze Szkoły Podstawowej nr 51 w Szczecinie.

Ponieważ bardzo kochamy pieski i kotki, postanowiliśmy razem z naszymi wychowawczyniami i przy wsparciu rodziców zorganizować zbiórkę karmy, kocyków, zabawek oraz innych niezbędnych rzeczy dla szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Najstarsi z nas nawet planują w najbliższych dniach całą grupą odwiedzić Schronisko. Nasze panie mówiły nam, że gdy pomagamy bezbronnym i opuszczonym zwierzętom, nasze serca stają się większe i wypełniają się dobrymi uczuciami.

Tak nam się spodobało bycie wolontariuszami, że już teraz chcemy wziąć udział w kolejnej akcji. MIŁO JEST POMAGAĆ!!!

Agnieszka Plichta – Domagała

PS.

2 listopada o godz. 12.00 zakończyło się głosowanie na zdjęcie zamieszczone na facebookowym profilu Stowarzyszenia POLITES w ramach akcji “Godzina dla Szczecina”. Bardzo dziękujemy za WSZYSTKIE głosy oddane na nasze zdjęcie. Dzięki akcji udało nam się zebrać mnóstwo różnych darów dla szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt – to jest dla nas największy sukces!

Agnieszka Plichta – Domagała

Możliwość komentowania jest wyłączona.