Dzień mikołajkowy w grupie 0B

Od rana odświętnie ubrane dzieci, z mikołajkowymi czapeczkami na głowach, przygotowywały się na spotkanie z Mikołajem. Śniadanie smakowało wyśmienicie, bo już nie mogły doczekać się “Koncertu Mikołajkowego”… Dzieci posłuchały kolęd i piosenek, potańczyły w rytm ulubionych melodii, poznały brzmienie saksofonu i akordeonu.

Po powrocie do sali dzieci spotkała niespodzianka – czekał już na nie Święty Mikołaj! Grupa 0B zaprezentowała się piosenką “Dzwonki sań”, wysłuchała opowiadania “O Św. Mikołaju”, porozmawiała z gościem oraz przekazała Mikołajowi laurki. Św. Mikołaj obdarował wszystkich prezentami.

Radosnemu nastrojowi nie było końca, ale nadszedł czas pożegnania, bo miły gość musiał odwiedzić inne dzieci. Obiecał, że odwiedzi nas za rok. Będziemy czekać z niecierpliwością.

Beata Stępień