0A na apelu z okazji Święta Niepodległości

10 listopada podczas uroczystego apelu z okazji 11 Listopada grupa 0A udowodniła, że w każdym wieku można czynnie obchodzić Święto Niepodległości.

Dzieci wspaniale opanowały tekst i z wielkim zapałem wystąpiły na scenie, śpiewając patriotyczną piosenkę pt.: “Wojenko, wojenko…”. Swoim śpiewem i zaangażowaniem oraz pięknym odświętnym wyglądem oddały hołd żołnierzom poległym w walce o wolność naszego kraju. Dzielnie dotrzymały też kroku kolegom i koleżankom ze starszych klas, którzy wraz ze swoimi nauczycielkami przygotowali cały apel.

Na koniec uczniowie wykonali “sesję zdjęciową” z jednym z rodziców, który będąc zawodowym żołnierzem przyszedł na naszą uroczystość w galowym mundurze. To były niezapomniane chwile!

Agnieszka Plichta – Domagała

Możliwość komentowania jest wyłączona.