Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek

5-go listopada sala naszej grupy zamieniła się w prawdziwie magiczne miejsce, pełne bajkowych postaci. Tego dnia bowiem obchodziliśmy jedno z najprzyjemniejszych świąt-Miedzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Musieliśmy wykazać się nie lada wiedzą odpowiadając na szereg zagadek dotyczących bajek i baśni oraz dopasowywać rekwizyty i ilustracje zgodnie z ich przeznaczeniem. Nie zabrakło również wspólnych harców przy muzyce, które wymagały od nas nie tylko poczucia rytmu, ale również dobrej sprawności fizycznej i refleksu. Pracując w grupach złożyliśmy papierowe puzzle z bajkowymi postaciami, by potem pokolorować je według własnego pomysłu. Na koniec czekało na nas mnóstwo niespodzianek. To był prawdziwie bajkowy dzień :)

0C