Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25.11.2020 dzieci z grupy “Zajączki” obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia otrzymały opaski misia oraz odblaski w formie misia. Poznały historię pierwszego pluszowego misia. Rozwiązywały zagadki na temat bajkowych misi oraz zwierząt. Wykonały zadania motoryki małej związanej z misiem.

Rodzice otrzymali zagadkę “Jak ma na imię miś?”, którą chętnie rozwiązali podając imiona. Również dzieci rozwiązali bezbłędnie tą samą zagadkę.

Aż dziewięcioro dzieci wzięło udział w konkursie “Proszę Państwa, oto miś” wykonując postać misia. Amelia G. zajęła I-miejsce a Oskar W. zajął II-miejsce w konkursie. Gratulacje dla wszystkich zajączków.

Izabela Kaczmarczyk