Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

5 marca 2020 odbył się rodzinny festyn zorganizowany w ramach Dnia Otwartego Szkoły. Zespół nauczycieli wspólnie z uczniami przygotował mnóstwo atrakcji. Były występy wokalno-taneczne przedszkolaków oraz uczniów klas  1-8, wystawy uczniowskich prac, kiermasz dobrej książki, stoisko z maskotkami, “Balonikowo” -gdzie były wyczarowywane cuda z balonów, kąciki przedmiotowe (języka polskiego, języka niemieckiego, języka angielskiego), loteria ze wspaniałymi nagrodami, kącik szachowego mistrza. Można było sprawdzić swoja wiedzę i umiejętności biorąc udział w grach i quizach oraz odwiedzając pracownie: dociekliwego fizyka, szalonego chemika oraz pracownię rękodzieła. Tego dnia działały również punkty informacyjne, w których można było zaczerpnąć wiedzy na temat naboru na nowy rok szkolny. Dzień upłynął pracowicie, ale warto było zaprezentować potencjał naszych uczniów i naszej placówki .

                                                                                  Agnieszka Ziółkowska