Dzień Niepodległości u “Pszczółek”

11 listopada 1918 roku to szczęśliwa data dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia Polska odzyskała swoją niepodległość.
,,Pszczółki” świętowały ten wyjątkowy dzień 9 listopada, wysłuchały hymnu Polski, a także obejrzały film pt. “Polak Mały”  na temat historii naszego kraju.
Dzieci wykonały prace plastyczne, których tematyka była związana z patriotyzmem, a także otrzymały kotylion w ojczystych barwach.
Dzięki udziałowi w takich uroczystościach  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy oraz przywiązanie do kraju, jego tradycji, kultury, symboli narodowych.
Dzień Niepodległości był radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zostanie on na długo w pamięci naszych Małych Polaków.

Dominika Kucal
[ngg src=”galleries” ids=”1245″ display=”basic_thumbnail”]