Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

DZIEŃ KOBIET W 1 D

DZIEŃ KOBIET W 1 D

To był wyjątkowy dzień. Z samego rana chłopcy tłoczyli się przed salą, przepuszczali dziewczynki przodem. Po pewnej chwili weszli z kwiatami w rękach. Każdy chłopiec podszedł do wybranej dziewczynki. Złożył życzenie i wręczył prezent. Była to bransoletka wykonana z koralików, a na nich widniało imię obdarowanej dziewczynki. Po tym stojąc w kręgu zaśpiewali znane wszystkim ,,Sto lat”. Nie obyło się bez  życzeń dla wychowawczyni. Ona też będzie nosić taką bransoletkę a azalia będzie ozdabiać naszą salę lekcyjną. Tego dnia chłopcy wyjątkowo byli uprzejmi dla dziewczynek. Serdecznie dziękujemy za pamięć. Dobrze mieć takich kolegów i uczniów.

                                                                            Wych. B. Kociuba