Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE

30 września w Szkole Podstawowej nr 51 obchodzone było święto Dnia Chłopaka.  W tym roku był to dzień muchy i krawata. Uczniowie i nauczyciele tego dnia ubrali akcesoria i wspólnie świętowali. Na długich przerwach można też było zrobić sobie zabawne zdjęcie z wybranymi gadżetami. Każdy członek społeczności szkolnej mógł zmienić swój wygląd i wraz z towarzystwem zrobić sobie pamiątkową fotografię. W naszej zabawie wzięła udział również dyrekcja szkoły, która chętnie pozowała do pamiątkowego zdjęcia. Do akcji przyłączyli się także uczniowie klas młodszych, którzy dumnie prezentowali się w krawatach i muchach. Wydarzenie to z całą pewnością dodało kolorytu klasowym obchodom święta panów.

 Monika Cis-Szałańska i Monika Lunitz