DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 2B

30.09 obchodziliśmy w klasie II b Dzień Chłopaka. Wielu uczniów uczciło to święto przychodząc „pod krawatem”. Chłopcy otrzymali wspaniałe prezenty – kubki z imieniem i tabliczką mnożenia, a dla wszystkich były pyszne babeczki upieczone przez jedną z mam. Niespodzianką i „strzałem w dziesiątkę” okazały się „klockowe” warsztaty.
 Dzieci bardzo podekscytowane budowały “klockowe” miasto. Była to znakomita lekcja pracy w parach oraz w grupie. Projekt wspólnego miasta został stworzony z 3 rodzajów klocków i wyglądał bardzo okazale. Szkoda, że klocki musiały wrócić z powrotem do pudełka… ale ten dzień klasa będzie na pewno długo wspominać.

Barbara Łoziuk