Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Motylki”

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Motylki”
Z niewielkim opóźnieniem, spowodowanym chorobami, w końcu spotkaliśmy się z naszymi Babciami i Dziadkami. 13 lutego grupa „Motylki” gościła u siebie najukochańszych, najlepszych i niezastąpionych dziadków. Uroczystość rozpoczęła się śpiewającym powitaniem. Następnie dzieci prezentowały piosenki– nawet w języku angielskim! Recytowały wiersze, mówiły rymowanki i razem z paniami zatańczyły. Po wręczeniu upominków, wnuczęta i dziadkowie spotkali się przy słodkim poczęstunku. Po uroczystości mali artyści otrzymali wiele komplementów, a dziadkowie już zapowiedzieli swoją wizytę w przyszłym roku.
                                                     Marzena Włodarczak, Anna Dalmata-Deubel