Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

“Dzień Babci i Dziadka” w Domach Opieki Społecznej w Szczecinie

“Dzień Babci i Dziadka” w Domach Opieki Społecznej w Szczecinie

Dnia 15.01.2021 z okazji zbliżającego się święta Dnia Babci i Dziadka zostały dostarczone podarunki od dzieci z grupy “Zajączki” oraz “Sówki” dla czterech Domów Opieki Społecznej w Szczecinie. Lecz to nie były takie zwykłe prezenty, ale bardzo piękne, długo wykonywane laurki. Do pracy już zabraliśmy się pod koniec listopada,  bo razem mieliśmy do wykonania  ich 500 szt. Poza laurkami ćwiczyliśmy wiersze i piosenki, a nasz występ nagraliśmy i również dołączyliśmy do podarunku. Teraz czekamy na ten ważny dzień, który będzie pełen wzruszeń dla babć i dziadków przebywających w tych placówkach.

Izabela Kaczmarczyk

Ewa Andrzejewska

Karolina Gellera

Sylwia Kokocińska

 

Nasz występ :)

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Da3u4cBoH6HI%26fbclid%3DIwAR2foYWBSNLxJLx3rXs2ZzksSdtj-HU-mCxIMbcoKYbXlm7nMHlGgWj-n4k&h=AT1dkvNJKNE9M8rOlm2CFnc7cLYVMSxCejEVJCp9Yy13oAOlvCOhqiDUY-4kLqjLik7cFdt4_L42r_LwAyXzyOXDBeH7F87O7dP1CPnR6dSludb0fHcsbGJ8qqQyz_ZAizWdjcG_QOK4lpzXUYjF1Q