DZIEŃ ANIOŁA

Z okazji Święta Aniołów Stróżów, które przypada 2 października, nasi uczniowie uczestniczyli w imprezie zorganizowanej przez siostry Salezjanki i katechetów w kościele pw św. Jana Bosko.
Spotkanie rozpoczęło się nabożeństwem różańcowym, na którym dzieci były przebrane za anioły.
Po modlitwie wszyscy przeszli do auli w Szkole Salezjańskiej, gdzie odbył się bal Aniołów Stróżów. Zabawa rozpoczęła się Polonezem a następnie odbyły się konkursy np. wyszukiwanie jak największej ilości cech anioła przedstawionego na ilustracji i zabawa z balonami. W komisjach konkursowych uczestniczyli rodzice naszych uczniów a nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy balu. Konkursy przeplatane były tańcami integracyjnymi takimi jak ,,Biegnie, biegnie Anioł” ,,,Belgijka” , ,,Singh alleluja” i inne w których prym wiódł ks. Proboszcz Mariusz Wencławek i siostra Bożena Salij. Wszyscy uczestnicy zabawy bawili się wspaniale i nikt nie wyszedł bez niespodzianki i słodkiego poczęstunku.

Małgorzata Sienkiewicz