Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

ANDRZEJKI W SP 51

ANDRZEJKI W SP 51

Co przyniesie nam przyszłość?

30 listopada 2021 roku w naszej szkole zostały zorganizowane szkolne andrzejki. Tego dnia na stołach zostały ustawione wróżkomaty, które przyjmowały chętnych podczas długich przerw. Siedziały przy nich wróżki, które przepowiadały uczniom ich przyszłość. Niemal wszyscy odchodzili stamtąd z uśmiechem i nadzieją na świetlaną przyszłość. Zabawa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem młodzieży. Uczniowie poznawali imiona swoich przyszłych żon i mężów, poznawali symbolikę kwiatów, jak też dowiadywali się jaki zawód będą wykonywać w przyszłości. Podczas każdej z przerw kolejka sięgała kilku metrów.

Monika Cis-Szałańska