• Dzień Ziemi w świetlicy

Dzień Ziemi to najpopularniejsze święto ekologiczne na świecie. Celem tego święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę. Z tej okazji w świetlicy klas 3 dzieci wspólnie wykonały tematyczną kolorowankę oraz prace. Przeprowadzone zostały również zajęcia, po których dzieci wiedzą, że dla dobra naszej planety należy sadzić drzewka, pielęgnować rośliny, dbać o przyrodę, oszczędzać prąd i wodę oraz segregować śmieci.

• Wielki sukces zespołu wokalnego SLAJD z SP51

17.04.24r. uczennice należące do zespołu wokalnego "Slajd" reprezentowały naszą szkołę SP51 w XXII Przeglądzie Piosenki Żeglarskiej i Szantowej, który jak co roku odbywa się w SP 65 w Zdrojach. Pomimo dużej konkurencji i bardzo wysokiego poziomu artystycznego wszystkich wykonawców, zespół wokalny "Slajd" zdobył I MIEJSCE, w kategorii zespołów wokalnych. Wielkie brawa i gratulacje!

W kategorii solistów II MIEJSCE zajęła uczennica klasy 5e Martyna Kwiatkowska.

Dziewczęta przygotowała do konkursu nauczycielka muzyki mgr Agnieszka Chodorowska.

• Dzień Ziemi w klasie 1a

Klasa 1a pokochała pracę w grupach. Światowy Dzień Ziemi był idealnym tematem, żeby dzieci mogły wpólnie w grupach przedyskutować, co dobrego możemy dla naszej Ziemi zrobić. Przy okazji powstały piekne kolorowe plakaty, które powiesilismy w klasie.

Agata Stasiewska