Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

7 E

CZTERNASTY TYDZIEŃ

22.06 poniedziałek

matematyka 7e, 22, 23 06

Biologia – 22.06

J. angielski – wiodący – 22 i 24.06

J. niemiecki – 22.06

J. niemiecki – 22 – 24.06

Muzyka – 22.06

 

23.06 wtorek

Matematyka – 22, 23 06

Chemia – 23.06

Chemia – Ćwiczenia – 23.06

Plastyka – 23.06

 

24.06 środa

J. angielski – wiodący – 22 i 24.06

J. niemiecki – 22 – 24.06

J. niemiecki – 24.06

Fizyka – 24.06

Wf – 24.06

Wf – c.d. – 24.06

Religia – 24.06

 

25.06 czwartek

Informatyka – 25.06

 

TRZYNASTY TYDZIEŃ

15.06.2020 poniedziałek

J. angielski wiodący – 15 i 19.06

Biologia – 15.06

J. niemiecki – 15.06

Muzyka – 15.06

 

19.06.2020 piątek

matematyka 7e 19 06

J. polski – 19.06

J. angielski wiodący – 15 i 19.06

 

DWUNASTY TYDZIEŃ

8.06.2020 poniedziałek

J. niemiecki – 08.06

Matematyka – 08 i 09.06

J. angielski – wiodący – 8.06 i 10.06

Biologia – 08 i 09.06

J. niemiecki – 08.06

J. niemiecki – 08.06

Muzyka – 08.06

Wf – DKS – dziewczęta – 08.06

 

9.06.2020 wtorek

J. polski – 09-10.06

Matematyka – 08 i 09.06

Biologia – 08 i 09.06

Historia – 09.06

Plastyka – 9.06

 

10.06.2020 środa

J. polski – 09-10.06

J. angielski – wiodący – 8.06 i 10.06

J. niemiecki – 10.06

Fizyka – 10.06

Wf – cz.1 – 10.06

Wf – cz.2 – 10.06

 

JEDENASTY TYDZIEŃ

1.06.2020 poniedziałek

Biologia – 01 i 02.06

Biologia  – ćwiczenia – 01 i 02.06

J. niemiecki – 01.06

J. angielski – wiodący – 1.06

Muzyka – 1.06

J. niemiecki – 01-03.06

Matematyka – 01 i 02.06

 

2.06.2020 wtorek

J. polski – 02.06

Historia – 2 i 5.06

Biologia – 01 i 02.06

Biologia  – ćwiczenia – 01 i 02.06

Matematyka – 01 i 02.06

Wf – DKS – 02.06

 

3.06.2020 środa

Chemia – 03.06

J. niemiecki – 03.06

J. angielski – wiodący – 3.06

J. angielski – dodatkowy – 03.06

J. angielski – dodatkowy – załącznik – 03.06

Geografia – 4.06

Fizyka – 3.06

J. niemiecki – 01-03.06

Wf – 03.06

Wf – cz.2 – 03.06

Religia – 3.06

 

4.06.2020 czwartek

Matematyka – 04 i 05.06

J. polski – 04 i 05.06

Informatyka – 04.06

 

5.06.2020 piątek

J. niemiecki – 05.06

J. angielski wiodący – 5.06

J. polski – 04 i 05.06

Historia – 2 i 5.06

Matematyka – 04 i 05.06

Wf – 05.06

Wf – cz. 2 – 05.06

 

DZIESIĄTY TYDZIEŃ

25.05.2020 poniedziałek

Biologia – 25 i 26.05

J. polski – 25.05

J. angielski – wiodący – 25.05

J. niemiecki – 25.05

J. niemiecki – 25.05

Muzyka – 25.05

matematyka – 25 i 26.05

Wf – DKS – dziewczęta – 25.05

 

26.05.2020 wtorek

Historia – 26 i 29.05

Fizyka – 25.05

Biologia – 25 i 26.05

Plastyka – 26.05

Matematyka – 25 i 26.05

Wf – DKS  – dz. – 26.05

 

27.05.2020 środa

J. polski – 27.05

Chemia – 27.05

J. angielski – wiodący – 27.05

J. angielski – dodatkowy – 27.05

J. angielski – dodatkowy – załącznik – 27.05

J. niemiecki – 27.05

Wf – cz.1 – 27.05

Wf – cz.2 – 27.05

 

28.05.2020 czwartek

Geografia – 28.05

Informatyka – 28.05

matematyka – 28 i 29.05

 

29.05.2020 piątek

J. polski – 29.05

J. angielski – wiodący – 29.05

Historia – 26 i 29.05

J. niemiecki – 29.05

matematyka – 28 i 29.05

Wf – 29.05

Wf – cz. 2 – 29.05

 

DZIEWIĄTY  TYDZIEŃ

18.05.2020 poniedziałek

J. polski – 18.05

Biologia – 18 i 19. 05

J. angielski – wiodący – 18.05

Historia – 18.05

J. niemiecki – 18.05

J. niemiecki – 18.05

Muzyka – 18.05

Muzyka – test – 18.05

Muzyka – dla ambitnych – 18.05

Matematyka – 18.05 i 19.05

 

19.05.2020 wtorek

Biologia – 18 i 19. 05

Historia – 19 i 22 maja

Fizyka – 19.05

Wf – DKS – 19.05

Matematyka – 18.05 i 19.05

 

20.05.2020 środa

Religia – 20.05

J. angielski – dodatkowy – 20.05

J. angielski – dodatkowy – załącznik – 20.05

J. polski – 20.05

J. angielski – wiodący – 20.05

J.  niemiecki – 20.05

J. niemiecki – 20.05

Wf – cz.1 – 20.05

Wf – cz.2 – 20.05

 

21.05.2020 czwartek

Informatyka – 21.05

matematyka7e 21,22 05

Wf – dziewczęta – 21.05

 

22.05.2020 piątek

Geografia – 22.05

Historia – 19 i 22 maja

J. niemiecki – 22.05

Matematyka – 21 i 22.05

J. angielski – wiodący – 22.05

Wf – cz.1 – 22.05

Wf – cz.2 – 22.05

 

ÓSMY TYDZIEŃ

11.05.2020 poniedziałek

J. polski – 11.05

Biologia – 11.05

J. niemiecki -11.05

j. niemiecki – 11.05

J. angielski – wiodący – 11.05

Muzyka – 11.05

Wf – DKS – 11.05

Religia – 11.05

12.05.2020 wtorek

J. polski – 12.05

Fizyka – 12.05

Biologia – 12.05

Historia – 12.05

Plastyka – 12.05

13.05.2020 środa

Chemia – 13.05

Chemia – ćwiczenia – 13.05

J. angielski – wiodący – 13.05

J. niemiecki – 13.05

J. niemiecki cz. 1 – 13.05

J. niemiecki cz. 2 – 13.05

J. angielski – dodatkowy – 13.05

J. angielski – dodatkowy – 13.05

Wf – 13.05

Wf – cz. 2 – 13.05

matematyka – 13 05

14.05.2020 czwartek

Geografia – 14.05

J. polski – 14.05

Informatyka – 14.05

Historia – 14.05

Wf – 14.05

15.05.2020 piątek

J. polski – 15.05

J. angielski – wiodący – 15.05

J. niemiecki – 15.05

J. niemiecki – 15.05

Wf – 15.05

Wf – cz.2 – 15.05

 

SIÓDMY TYDZIEŃ

4.05.2020 poniedziałek

J. polski – 04.05

Biologia – 04.05

J. angielski – 04.05

J. niemiecki – 04.05

Wf – 04.05

5.05.2020 wtorek

Chemia – 05.05

Fizyka – 05.05

Historia – 05.05

Historia – c.d. – 05.05

6.05.2020 środa

Geografia – 6.05

J. niemiecki – cz.1 – 06.05

J. niemiecki – cz. 2 –  06.05

J. angielski – dodatkowy – 06.05

7.05.2020 czwartek

J. polski – 07.05

Informatyka – 07.05

Plastyka – 7.05

8.05.2020 piątek

J. polski – 08.05

J. angielski – wiodący – 08.05

 

J. niemiecki – 08.05

SZÓSTY TYDZIEŃ

27.04.2020 poniedziałek

J. polski – 27.04

Biologia – 27.04

J. angielski – wiodący – 27.04

J. niemiecki – 27.04

Muzyka – 27.04

Wf – 27.04

28.04.2020 wtorek

Chemia – 28.04

Chemia – ćwiczenia – 28.04

Fizyka – 28.04

Historia -28.04

Historia – c.d. – 28.04

Historia – zadania – 28.04

29.04.2020 środa

Matematyka 7e 29 04

J. angielski – dodatkowy – 29.04

J. angielski-dodatkowy – zał. 1 – 29.04

J. angielski – doatkowy -zał.2 – 29.04

J. niemiecki – 29.04

Geografia – 29.04

Religia – 29.04

30.04.2020 czwartek

J. polski – 30.04

Matematyka – 30 04

Informatyka – 30.04

plastyka – 30.04

PIĄTY  TYDZIEŃ

20.04.2020 poniedziałek

J. polski – 20.04

Biologia – 20.04

Biologia – test- 20.04

J. angielski – wiodący – 20.04

J. niemiecki – 20.04

Wf – 20.04

Wf – Dzienniczek…nr 3 – 20.04

Muzyka – 20.04

21.04.2020 wtorek

Chemia – 21.04

Fizyka – 21.04

Historia – 21.04

Historia cz. 2- 21.04

22.04.2020 środa

J. angielski – dodatkowy – 22.04

J. angielski – dodatkowy – zał. – 22.04

J. angielski – dodatkowy – KARTA PRACY – 22.04

J. niemiecki – 22.04

Religia – 22.04

23.04.2020 czwartek

Matematyka – 23.04

Geografia – 23.04

Infromatyka – 23.04

Plastyka – 23.04

24.04.2020 piątek

J. Polski – 24.04

J. angielski – wiodący – 24.04

J. niemiecki – 24.04

CZWARTY  TYDZIEŃ

15.04.2020 środa

Geografia – 15.04

J. polski – 15.04

Historia – 15.04

J. niemiecki – 15.04

J. angielski –  dodatkowy – 15.04

16.04.2020 czwartek

Matematyka7e 16.04

Informatyka 16.04

Plastyka – 16.04

17.04.2020 piątek

J. polski – 17.04

J. angielski – wiodący – 17.04

TRZECI TYDZIEŃ

6.04.2020 poniedziałek

J. polski Klasa – 06.04

Biologia – 06.04

Wf  – 6.04

7.04.2020 wtorek

Muzyka – 7.04

J. angielski – wiodący – 7.04

J. niemiecki – 07.04

Fizyka – 7.04

Fizyka – 7.04 – odpowiedzi

8.04.2020 środa

J. polski – 08.04

historia – 8.04

Wf – 08.04

DRUGI  TYDZIEŃ

30.03.2020 poniedziałek

PIERWSZY TYDZIEŃ

Plastyka – 26.03

Język polski Klasa 7e -27.03.2020

Język polski kl. 7e – 25.03.2020

Język polski Klasa 7e 16.03.2020

W-F – Ćwiczenia kształtujące – ogólnorozwojowe – 26.03

Informatyka – 23.03-27.03.20

Informatyka – 26.03