Bezpieczeństwo naszych dzieci w Internecie

 

Zachęcamy rodziców, dzieci i nauczycieli do wzięcia udziału w projektach z zakresu bezpiecznego korzystania z komputera, funkcjonowania dzieci w Internecie i przeciwdziałania cyber-przemocy. Więcej informacji można znaleźć w zakładce PEDAGOG PODPOWIADA, oraz na stronach:

http://sp51.szczecin.pl/szkola/pedagog/pedagog-podpowiada/zostan-znajomym-swojego-dziecka-w-internecie

http://sp51.szczecin.pl/szkola/pedagog/pedagog-podpowiada/ambasadorzy-bezpiecznego-internetu

 

Akcja KUNDELEK

 

Wszystkich, którym nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Kundelek”. Zbieramy karmę, puszki, kołdry, koce, które zostaną przekazane na rzecz schroniska dla zwierząt. Dary prosimy dostarczać do świetlic szklonych. Koordynatorem akcji jest p. Magdalena Bara.

Międzyszkolny konkurs plastyczny o Karolu Wojtyle

 

Szkoła Podstawowa nr 51 oraz Szkoła Podstawowa w Przecławiu zapraszają do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym dla uczniów klas II i III pt. „Karol Wojtyła w oczach dzieci”, który odbędzie się 27 listopada o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej w Przecławiu. Szczegółowe informacje, regulamin i karta zgłoszenia znajdują się poniżej:

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY o Karolu Wojtyle

KARTA ZGŁOSZENIA – Konkurs o Karolu Wojtyle

Ubezpieczenie dzieci

 

Przypominamy, że ubezpieczeniem dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków w PZU zajmuje się w naszej szkole Rada Rodziców. Informacje na ten temat oraz dane kontaktowe można znaleźć w zakładce: RADA RODZICÓW.

Harmonogram pływalni

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem pływalni – TUTAJ.

 

Posiedzenie Komisji ds. Pomocy Zdrowotnej dla Nauczycieli

 

Dyrektor szkoły informuje nauczycieli zainteresowanych uzyskaniem pomocy z funduszu zdrowotnego dla nauczycieli, że ostatnie w roku 2015 posiedzenie Komisji ds. Pomocy Zdrowotnej dla Nauczycieli odbędzie się 23_listopada 2015r. Termin składania wniosków do komisji upływa 20_listopada 2015r.

Poniżej można zapoznać się z komunikatem Dyrektora szkoły w tej sprawie:

Komunikat Dyrektora Szkoły w sprawie posiedzenia Komisji ds. Pomocy Zdrowotnej dla nauczycieli

Szczegółowe informacje dotyczące funduszu zdrowotnego znajdują się w dziale DOKUMENTY/ FUNDUSZ ZDROWOTNY DLA NAUCZYCIELI.

 

Szczecińskie DYKTANDO

 

Zapraszamy uczniów klas IV-VI szczecińskich szkół podstawowych do udziału w XV Miejskim Konkursie Ortograficznym „Szczecińskie Dyktando”, który objęty jest patronatem Kuratora Oświaty w Szczecinie.

Konkurs odbędzie się 28 listopada 2015r. (sobota) o godzinie 9.00 w auli naszej szkoły. Zgłoszenia uczniów przyjmujemy do 20 listopada. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia uczestników znajdują się w załącznikach:

Regulamin konkursu SZCZECIŃSKIE DYKTANDO 2015

Karta zgłoszenia SZCZECIŃSKIE DYKTANDO 2015