Pływalnia

Pływalnia w czasie wakacji nieczynna

Dofinansowanie podręczników dla klas III

 

W związku z kontynuacją rządowego programu dofinansowania zakupu podręczników dla dzieci, które w roku szkolnym 2015/16 będą uczęszczać do klas 3 („Wyprawka szkolna”), prosimy zainteresowanych rodziców o pobieranie wniosków:

Wniosek o dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów klas III 2015-16

Wnioski dostępne są także w portierni i u pedagoga klas młodszych.

Przypominamy, że rodzice mają obowiązek dostarczenia wypełnionego wniosku oraz faktury lub paragonu poświadczającego zakup podręczników. Termin składania wypełnionych wniosków to 2 – 4 wrzesień 2015 r.

Wszelkich niezbędnych informacji w tym zakresie udziela pedagog szkolny Gabriela Chmielewska.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/16

 

Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników, które będą obowiązywały w roku szkolnym 2015/16. Dla uczniów klas trzecich, piątych i szóstych podręczniki zakupują rodzice.

Uczniom klas pierwszych, drugich i czwartych we wrześniu wypożyczone zostaną bezpłatne podręczniki. Dla dzieci, które uczęszczają na religię należy zakupić podręczniki we własnym zakresie (spis podręczników do religii zamieszczamy poniżej).

.

Klasa 3 wykaz podręczników 2015-2016

Klasa 5 i 6 wykaz podręczników 2015-2016

Wykaz podręczników do religii 2015-2016

Maraton makulaturowy zakończony – zbiórka baterii trwa!

 

Tegoroczny maraton makulaturowy zakończył się kolejnym sukcesem naszej szkoły – zajęliśmy II miejsce w województwie. Najaktywniejsi zbieracze w nagrodę pojechali na wycieczkę do Przelewic (czytaj relację). Wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w naszą akcję serdecznie dziękujemy!

Tymczasem trwa zbiórka zużytych baterii. Akcja zakończy się w marcu 2016 r.

Więcej

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2015/16

 

Informujemy, że rozpoczęły się zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2015/2016. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy złożyć w sekretariacie szkoły.

KARTA ZGŁOSZENIA DO ŚWIETLICY 2015-16

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Oddajemy książki do biblioteki

 

Biblioteka szkolna przypomina, że do 15 czerwca 2015 należy oddać wszystkie wypożyczone książki. Zapraszamy!

Bezpieczne Wakacje 2015

 

Już wkrótce rozpoczną się wakacje. Koniecznie należy zadbać o to, by dla naszych dzieci był to czas bezpiecznej zabawy i wypoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi informacjami na ten temat, przygotowanymi przez pedagoga szkolnego Gabrielę Chmielewską:

Bezpieczne Wakacje 2015