Rekolekcje

 

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem rekolekcji

 Rekolekcje

 

Basen w czasie ferii zimowych

 

Osoby zainteresowane korzystaniem z basenu w SP51 w czasie ferii zimowych prosimy o zapoznanie się z komunikatem Dyrektora szkoły, który zawiera informacje o terminach otwarcia i cenniku pływalni:

Basen w czasie ferii zimowych

Komisja ds. Pomocy Zdrowotnej dla Nauczycieli

 

Poniżej można zapoznać się z komunikatem Dyrektora Szkoły, dotyczącym terminów posiedzeń komisji zdrowotnej dla nauczycieli w roku 2016:

Komunikat Dyrektora z 18.01.2016 w sprawie terminów składania wniosków o pomoc zdrowotną

Osoby zainteresowane tą formą pomocy znajdą więcej informacji w zakładce DOKUMENTY/FUNDUSZ ZDROWOTNY DLA NAUCZYCIELI.

Poczta walentynkowa

 

Samorząd Uczniowski ogłasza rozpoczęcie akcji „Poczta walentynkowa”. Starannie wykonane kartki z życzeniami będzie można wrzucać do urny ustawionej w holu na I piętrze. Zostaną one doręczone do adresatów w dniu 15 lutego. Każdy uczeń, który w tym dniu przyjdzie ubrany na czerwono, nie będzie miał zadanej pracy domowej. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Konkurs literacko-plastyczny „Opowiedz mi bajkę”

 

Serdecznie zapraszamy uczniów klas II i III do wzięcia udziału w konkursie literacko-plastycznym „Opowiedz mi bajkę”. Przedmiotem konkursu jest samodzielnie napisana i zilustrowana bajka. Prace konkursowe należy dostarczyć wychowawcy klasy lub organizatorom do 16 lutego. Konkurs organizują p. Patrycja Michałowska i Agata Nawrocka (sala 222 i 220).

Kangur matematyczny

 

17 marca 2016r. o godz. 8.00 odbędzie się kolejna edycja konkursu matematycznego „Kangur” dla uczniów klas II – VI. Zapisy wraz z wpłatą 9 zł przyjmują nauczyciele matematyki do 25 stycznia. Za organizację konkursu w naszej szkole odpowiada p. Anna Górecka. Zachęcamy do udziału!

Konkursy o Harrym Potterze

 

Wszystkich miłośników książek o Harrym Potterze z klas IV-VI zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym oraz konkursie czytelniczym pt. „Magiczny świat Harry’ego Pottera”.

Konkurs plastyczny odbędzie się w poniedziałek 25 stycznia o godz. 14.45. Zapisy przyjmuje pani Małgorzata Mularczyk do środy 20 stycznia. Więcej informacji znajduje się na plakacie:

Magiczny świat Harry’ego Pottera – konkurs plastyczny – plakat

Konkurs czytelniczy ze znajomości treści książek J. K. Rowling o Harrym Potterze (tomy I-VI) odbędzie się po feriach. Zapisy przyjmujemy w bibliotece do 30 stycznia. Eliminacje zostaną przeprowadzone we wtorek 16 lutego o godz. 11.30 w bibliotece szkolnej. Najlepsi uczestnicy spotkają się w finale – termin zostanie podany po feriach. 

Serdecznie zapraszamy!